Królik – sesja wielkanocna

W wielkanocnej sesji, gdzie główną atrakcją jest królik, uczestniczyliśmy pierwszy raz. Wcześniej Arek reagował płaczem uwaga! tylko na króliki, więc nie było mowy o tym, aby w podobnej sesji uczestniczyć. Tym razem już prawie pięcioletni facet stanął na wysokości zadania i o łzach nie było żadnej mowy. Sesja wielkanocna totalnie rożni się od świąt Bożego Narodzenia, dlatego też mega wyzwaniem jest stworzenie ciekawej aranżacji, gdzie coś innego będzie świetnie przykuwać uwagę nie tylko na zdjęciach, ale samych uczestników. Królik to strzał w 10! Tak ucieszonych dzieci nie widziałam jeszcze nigdy. Zainteresowanie i chęć pozowania z królikiem w sesji była przeogromna. Jak zwykle odwiedziliśmy niezawodną Łagowska Photography, która tegoroczną scenerią rozwaliła na łopatki.

Coś pięknego. Nie sądziłam, że tak cudnie można te zbliżające się święta przedstawić. Bo wiadomo choinka i śnieg mają swoją magię i dlatego sesja wielkanocna jest nie lada wyzwaniem. Polecam każdemu takie przeżycie <3

Pierwszą serię zdjęć przedstawiam poniżej. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. A o królika się nie martwcie. Ma się dobrze i nie był w żaden sposób wymęczony przez dzieciaki!

 

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

2 odpowiedzi

  1. Świetne te zdjęcia są 🙂 I bez zbędnego lukru 😉 No, chociaż królik jest akurat słodki <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *