Współpraca

Witaj! Jeżeli chcesz więcej informacji na temat naszego bloga, interesuje Cię współpraca z nami lub szukasz pomysłu na ciekawą i angażującą kampanię, napisz:

blog@nakolkach.com

NAKOLKACH.COM JEST JEDYNYM TAKIM BLOGIEM PARENTINGOWYM W POLSCE!

FINAŁOWA TRÓJKA BLOG ROKU 2014!

Inspirujemy, przełamujemy bariery, zmieniamy stereotypy, dodajemy siły. Pokłady energii oraz niezłomność jaka w nas drzemie, widoczna jest gołym okiem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.Przydatne informacje, moda dziecięca, masa inspiracji oraz relacje z naszych podróży.Wszystko upiększają profesjonalnie wykonane przez nas zdjęcia.Oferujemy współpracę stałą lub jednorazową, którą z przyjemnością nawiążemy z firmami, które swoje produkty kochają tak jak my własne dziecko. Nie boimy się wyzwań (o czym może świadczyć konkurs BLOG ROKU 2014).Nie prowadzimy standardowych kampanii. Wyróżnia nas nietuzinkowość, innowacyjność, pomysłowość. Działamy dokładnie, szybko i bardzo profesjonalnie.Każdą współpracę wyceniamy indywidualnie. Dlatego jeżeli chcesz dostać szczegółowe informacje napisz: blog@nakolkach.com

 NASZE DZIAŁANIA

AMBASADORZY ITAKA

Jesteśmy jednymi z 4 ambasadorów Itaki w Polsce. Naszym zadaniem jest sprawdzenie jak najdokładniej oferty przygotowanej dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych pod względem przystosowania obiektów, dostępnych atrakcji w ofertach poza granicami naszego kraju. Możliwość bycia ambasadorem Itaki jest wyróżnieniem naszych działań, w których promujemy pozytywne myślenie, przełamywanie barier i chęci podróżowania.

 AMBASADORZY KIDS TRAVEL

12755107_10153992535028385_1006580959_o

 Jesteśmy 1 z 10 Ambasadorów  KIDS TRAVEL,  którzy  zwiedzają Polskę i pokazują obiekty godne polecenia, spełniające wszystkie rygorystyczne kryteria. Projekt jest    ogromnym wyróżnieniem. Tylko 10 blogerów z całej Polski ma przyjemność w nim uczestniczyć. To pierwszy taki PROJEKT W POLSCE i jest całkowitą nowością.

ARTYKUŁ W MIESIĘCZNIKU DZIECKO

m17253110Artykuł na temat akceptacji dzieci niepełnosprawnych w społeczeństwie oraz nauki dzieci takiej tolerancji. Pokazywanie w jaki sposób możemy nauczyć nasze dzieci oraz uświadomienie, że niepełnosprawność nie jest czymś strasznym.

 ARTYKUŁY W ROCA POLSKA – AKADEMIA ROCA

rocaZe współpracy z Akademią Roca powstały cztery artykuły na temat bezpieczeństwa dzieci w trakcie korzystania z łazienki. Zwróciliśmy uwagę na podstawowe zasady bezpieczeństwa, które powinny być zachowane aby korzystanie z tego pomieszczenia było przyjemnością, a nie kojarzyło się z traumatycznymi przeżyciami. Poruszyliśmy też problem społeczny. Korzystanie z toalety w miejscach publicznych jak i rodzin z małymi dziećmi czy osób niepełnosprawnych. Wszystkie teksty zostały umieszczone w poradniku wydawanym przez Akademię Roca.

SPOT FUNDACJI TVN NIE JESTEŚ SAM

Zostaliśmy zaproszeni przez telewizję TVN do udziału w spocie ich Fundacji.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

innedc