Słońce, woda, piasek i moje duże maleństwo.

Z utęsknieniem każdego roku czekam na pierwszy powiew ciepłego powietrza. Uwielbiam ta porę roku, nie tylko dlatego, że jestem ciepłolubna jak i moje dziecko, ale wtedy czuję, że żyję. Kolory, które nabierają mocniejszych barw, kwiaty i drzewa, które cieszą oko, ciepły piasek i możliwość zanurzenia nóg w przyjemnej wodzie oraz zmiana garderoby na ta bardziej przyjemniejszą i lżejszą, to wszystko co mi potrzeba, aby w pełni działać.

Wiele rzeczy przychodzi łatwiej, bardziej się chce wstawać i zaczynać z uśmiechem dzień.

Żałuję tylko, że tak bardzo szybko wszystko przemija, dlatego tym bardziej uwielbiam takie fotografie jak te poniżej, gdzie przez cały rok można do nich wracać, kiedy z utęsknieniem czeka się na pierwszy ciepły dzień.

Słońce, woda, piasek i moje duże maleństwo. Najlepiej.

 

 

Biała koszula najczęściej kojarzy się nam z jednym wykorzystaniem: akademia szkolna czy przedszkolna. Nic więcej nie przychodzi nam na myśl.

A to błąd. Ja wiem, że się brudzi, że jest problematyczna, no bo co do niej, ale dziś chciałam Wam pokazać jak pięknie może się prezentować w letniej stylizacji z krótkimi spodenkami. Że da rade odejść od standardowego myślenia i połączyć ją w trochę ekstrawagancki, ale jak praktyczny i wizualnie efektowny sposób.

Tak więc możemy wykorzystać czekającą na ta jedyną okazję białą koszulę w szafie i dać jej trochę możliwości uczestniczenia w naszym życiu w innych sytuacjach, niż te najbardziej uroczyste.

A przy takiej pogodzie biel jest jak najbardziej pożądana.

Regularnie zaglądam na stronę smyk.com, gdzie można znaleźć artykuły dla dziecka od jego urodzenia, dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić Wam ich asortyment. Jak widać ubranka prezentują się znakomicie.

 

Cool Club, Koszula chłopięca z długim rękawem

Cool Club, Szorty chłopięce

Cool Club, Szelki chłopięce

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *