5 dziecięcych seriali

Podobno aby dłużej sobie pospać w weekend wystarczy nauczyć swoje dziecko obsługi pilota oraz zostawić coś dobrego do przekąszenia przy oglądaniu. Niestety moje obsługiwać go jeszcze dobrze nie potrafi, jednak małe co nieco potrafi załatwić sprawę na czas kiedy się ono nie skończy. A więc jakaś w tym prawda jest. Warto wypróbować.

W kwestii bajek moje dziecko potrafi wyczerpać temat do końca i dopiero wtedy trzeba poszukać coś nowego, co przykuje uwagę i będzie spełniać pewne jego standardy. Jest bardzo wymagający i po pierwszym odcinku jest w stanie stwierdzić czy mu ta bajka odpowiada czy nie. Jak się wciągnie to mógłby co chwilę oglądać przez cały miesiąc.

Ostatnio wszystkie ograne kawałki już nie interesowały i przeszukując Netflixa, znaleźliśmy 5 fajnych dziecięcych seriali, które zainteresowały całkowicie moje dziecko.

 

Buddy Błyskawica

 

Psi kierowca Buddy Błyskawica, mieszka w Smarowie i bierze udział w wyścigach w tym mieście. Serial przedstawia jego przygody. Jego ciężarówka przyciąga uwagę małego widza. Nie jest on świętoszkiem i czasem ujawnia się jego ciemniejsza strona charakteru, jak robi jakieś przykusy, ale naprawdę pozytywny i śmieszny.

 

 

Kate Mim-Mim

 

 

Tą dwójkę uwielbiamy i powiem szczerze, że lubię razem z Arkiem oglądać co się tam ciekawego u nich wydarzy w danym odcinku. Serial opisuje perypetie dziewczynki imieniem Kasia, która jest energiczna i ma ogromną wyobraźnię. Wraz ze swoim ulubionym zwierzęciem – pluszowym królikiem Mim-Mimem wyrusza w niesamowitą podróż do świata Mimiloo. Codziennie dwójka bohaterów odkrywa nowe miejsca w krainie, a także radzą sobie z trudnymi sytuacjami.

Popples

 

 

Te kolorowe misiaczki, które przemieszczają się zwinięte w kulkę są świetne. Serial bardzo pozytywny i śmieszny. Buzia nie przestaje się uśmiechać, a misie wiele mogą nauczyć.

 

 

Alvinnn! i wiewiórki

 

 

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zaczęło się od filmu, w których wystąpiły wiewiórki. później jak natrafiliśmy na serial, to nadal ona trwa i jeszcze bardziej się pogłębia. Uwielbiam, kiedy może dziecko, kiedy słyszy w bajce wołanie: ALVINNNN! na głos mówi: co on znów wymyślił i ze skupieniem śledzi przebieg dalszych poczynań bohaterów.

Troskliwe Misie

 

 

Jak sam tytuł wskazuje, są one bardzo troskliwe i troszczą się o każdego. Miewają wiele różnych przygód, jednak zawsze na koniec działają razem i jak przystało na Troskliwe Misie, troszczą się o siebie wzajemnie. Bardzo kolorowa bajka i miła dla oka.

 


Wszystkie bajki są dostępne na platformie Netflix,  gdzie oferta jest bardzo bogata. Pierwszy miesiąc jest za darmo, więc grzechem byłoby nie skorzystać. 

Miłego oglądania! A poniżej podzielcie się swoimi ulubionymi bajkami swoich dzieci.

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *