3 profile na Instagramie, które bardzo lubimy oglądać

Instagram to takie przyjemne miejsce w sieci, gdzie możemy dzielić się kawałkiem swojego życia w taki sposób jaki chcemy. Nie ma sztywno określonych treści, które mają być tam pokazywane, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie i może w tym miejscu znaleźć wiele inspiracji, rozluźnić się, podpatrzeć panujące trendy w modzie, wystroju itp.

Nie musimy aktywnie na nim działać aby mieć dostęp do innych użytkowników i podglądać osoby, które lubimy. Ja też tak mam i lubię zaczynać dzień od sprawdzenia co tam nowego pojawiło się u moich ulubieńców.

 

Przy okazji zapraszam Was na nasze instagramowe konto: nakolkach

 

 

Obserwuję też osoby, które oprócz przyjemnych dla oka zdjęć potrafią coś więcej wnieść do naszego życia, motywują nie tylko mnie i pomagają przełamać bariery.

Dlatego postanowiłam Wam pokazać 3 profile na Instagramie, które oglądam razem z Arkiem i czerpiemy z nich motywację.

 

Aaron Fotheringham

 

Trafiliśmy na jego profil przypadkiem. Wyświetlił mi się na tablicy jego filmik i pokazałam go mu Arkowi. Tak zaczęło się nasze podglądanie. Przepadliśmy. Ale bardzo się z tego cieszy, bo to co Aaron wyprawia jest niesamowite. Pokazuje i to dosłownie, że wózek to nie jest żadna przeszkoda i jak najbardziej może nim przeskakiwać przeszkody, robić salta, zjeżdżać na rampach. Czad!

Uwielbiamy i potrafimy po parę razy oglądać te same filmiki. Pomijam fakt, że rek już nie może doczekać się wiosny aby skakać tak jak on. Człowiek, z którego warto brać przykład.

 

 

 

 

Food & Wine

Moje dziecko est fanem jedzenia, dlatego często prosi by mu pokazać co tam nowego. Uwielbia filmy, na których jest pokazane jak daną potrawę przyrządzić. Filmiki wciągają, a jedzenie jest tak apetyczne, że kuchnia jest mniej straszna.

 

 

 

Amber Fillerup

Uwielbiam jej rodzinę, stylizacje, włosy, zdjęcia, wycieczki. Wszystko jest cudownie pokazane, zdjęcia mega zachęcające a miejsca, które odwiedzają są wyjątkowe. Jej maluchy to istne słodziaki, a jej figura każdego dnia „denerwuje” mnie coraz bardziej!

Lubię oglądać piękne fotografie, przepełnione miłością. Każdy dzień zaczynam od codziennej dawki inspiracji i słońca 🙂

 

 

A Wy jakie profile lubicie? Koniecznie w komentarzu zostaw link do swojego! 🙂

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *