Prezenty na Dzień Matki + kody rabatowe

 

26 maj! Jedno z najważniejszych świąt każdej mamy oraz i dziecka, które w tym czasie może podziękować i ukoronować starania każdej mamy: Dzień Matki. Jako mama, wiem jak to święto wzrusza i z jaką radością można je obchodzić kiedy jest już się rodzicem i ta data w kalendarzu należy też do nas. Za każdym razem łezka się w oku kręci.

Sama też jako dziecko chcę sprawiać radość i dziękować swojej mami za trud wychowania i czas jaki na nie poświęciła. Za malucha były to laurki, kwiatki z łąki czy czekolada, która została zachomikowana na tę chwilę lub kupiona za długo zbierane groszaki. Teraz kiedy już jestem starsza i możliwości mam większe, chcę podarować mamie to na co wcześniej nie mogła sobie pozwolić, ponieważ ważniejsi byliśmy my.

Jak co roku pojawia się ten sam problem, ponieważ mamy bardzo dużo wszystkiego na rynku, jednak nadal nie wiemy co kupić. Warto robić zakupy z głową.

 

Smart Shopping – czyli rób mądrze zakupy!

 

To hasło: smart shopping z całą pewnością nie raz stanęło na Twojej drodze i pewnie nie raz zastanawiałaś się o co w tym chodzi. A to nic innego jak inteligentne zakupy, czyli wysokiej jakości produkty, jak najefektywniejsze, a w jak najniższych cenach. Oszczędzamy czas i pieniądze.

 

MYŚL! PLANUJ! NIE CZEKAJ NA OSTATNI MOMENT!

Często robiłam zakupy pod wpływem impulsu. Przechodziłam przez galerie, zobaczyłam bluzkę, brałam i udawałam się do kasy. Później okazywało się, że przepłaciłam, w sklepie internetowym była na nią przecena, itp. A żeby ją oddać to zawsze było nie po drodze. I tak się dzieje często. Nie kupujemy ekonomicznie, a moglibyśmy kupić lepszy produkt w tej samej cenie, a nawet jeszcze bardziej korzystniejszej. Warto przepatrzeć wiele sklepów, zaznajomić się z ofertami, promocjami. Ponadto zakupy internetowe pozwalają nam na oszczędność czasu i często jest większy wybór.

Zakupy na ostatnią chwilę są najgorsze i najbardziej męczące. Produktów zawsze za mało, nie ma tego czego potrzebujemy, nic nam się nie podoba, ostatecznie decydujemy się na standardowe skarpety. A przecież można było tego uniknąć, gdyby dobrze zaplanowało się to, co chcemy kupić i kiedy, bez pomyłek i zbędnych rzeczy, dlatego plan jest bardzo istotny.

 

Z pomocą w mądrych zakupach przychodzi nam Kupon.pl, gdzie możemy znaleźć zniżki, rabaty na niemal wszystkie kategorie jakie tylko istnieją. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich, oszczędzając czas, pieniądze i zdrowie od niepotrzebnego stresu przy kupowaniu i kalkulacji wydatków. Warto korzystać z takich wspomagaczy, gdzie są najlepsze rabaty i kupony na dobre marki.

 

Poniżej przygotowałam dla Ciebie kilka inspiracji, które pomogą Ci wybrać prezent na tą ważną datę: 26 maj! Dzień Matki!

 

 

 

Kod rabatowy -15% na cały asortyment (zniżka ważna do 31.05.2017) w sklepie internetowym New Balance, dostępny jest tylko na stronie Kupon.pl.

Poniżej kilka inspiracji, które powinny spodobać się każdej mamie.

 

 

Kod rabatowy -30% na odzież nieprzecenioną (zniżka ważna do 21.05.2017) w sklepie Wittchen, dostępny jest tylko na stronie Kupon.pl.

 

 

Rabat -20 zł przy zakupach od 199 zł (zniżka ważna 0d 15.05.2017 do 15.06.2017) w sklepie E-Glamour, dostępny jest tylko na stronie Kupon.pl.

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *