MĘSKI ŚWIAT

 

Męskie party, męskie sprawy, męskie życie i zabawy.

 

Faceci dzielą się na dwie grupy: duzi i mali.

Ci duzi najczęściej zachowują się jak mali, a Ci mali od razu chcą być traktowani jak Ci więksi. Czyli nigdy nie wiesz z jakim masz do czynienia. Facet jak jest chory to zawsze walczy o życie. Zawsze potrafią powiedzieć nie chcianą uwagę kobiecie. Nie obrażają się długo na siebie, dadzą sobie po razie w twarz i idą na piwo. Są tacy prości, przewidywalni. No i to przecież płeć brzydka 🙂 Dobrze, że jesteśmy my – kobiety i mogą zobaczyć coś pięknego na tym świecie.

Pomarudziłam! A co tam mogę, należy mi się za to zbieranie tych skarpetek po wszystkich kątach i zabawek. Za porzucaną modelinę i marudzenie pod drzwiami łazienki, bym szybciej wyszła. W końcu kobietą jestem!

Z drugiej strony ciężko by było bez nich. Nie było by komu gotować, z kim się bawić, z kim mile spędzać czas, śmiać się do łez, z kim cieszyć się życiem. Dlatego czasem pomarudzić trzeba ale też pamiętać, że są potrzebni, zreperują cieknący kran czy zadbają o samochód.

Tak więc dwóch facetów z krwi i kości odbyło nie dawno męskie spotkanie. Oczywiście pod nadzorem odpowiedniej ochrony, która pilnowała by niczego nie brakowało. Spotkanie przebiegało bardzo poprawnie i odpowiednie nastroje dopisywały całkowicie. Jak to matki obawy miały, że może coś się nie udać, coś pójść nie po myśli lub język być nie ten sam.

 Ale to są mężczyźni więc nie ma u nich problemów z komunikacją. Mimo iż, stwierdzam że wszystkie powyższe przykłady pasują do nich idealnie, to ledwo się poznali a już byli kumplami, później mała sprzeczka o piesia, parę słów i od nowa wielka przyjaźń. Gdyby nie zabraniał im tego wiek na pewno udali by się razem na piwo, zostawiając matki samotnie.

 

Arek też ma kumpli, żeby nie było że pozuje tylko z dziewczynami.

A & A

(Adaś & Arek)

0276 0277 0280 0284 0289 0332 0335 0401 0402 0456 0460 0487

Jednak mam wielką nadzieję, że z tych chłopaków wyrosną porządni MĘŻCZYŹNI! A na pewno matki się o to postarają!

I swear !

 

 

ZDJĘCIA: Lajkoviku by Łagowska Photography

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

21 odpowiedzi

      1. Zapraszam! właśnie miałam pisać, że serio, serio, jakkolwiek irracjonalnie to brzmi to się za Wami stęskniłam…! A i ja Was chętnie odwiedzę, wiosna… wiosna, lato, okazji nie braknie… 😉 Magda.

  1. no rozpływam się nad tymi fotkami. Mają niesamowity klimat, taki naturalny i swobodny. Kraków… strasznie to daleko, żeby wpaść na sesję 😛 😛 😛

  2. Dla mnie to niesamowite, jak taki mamy chłopiec jest już inny ode mnie. To kompletnie inna bajka. Czasami nie do pojęcia. Oczywiście totalnie bliżej mu do taty i jego męskiego świata… Nie mam dziewczynki, wiec nie wiem jak to jest, ale „inność” mojego synka jest zadziwiająca…

  3. Super wpis 🙂 zdjęcia rewelacja 🙂
    postaram i ja się wychować dobrze mojego małego mężczyznę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *