GENIALNA PROPOZYCJA NA ŚWIETNE SPĘDZENIE CZASU Z DZIECKIEM

KOCHANI! MAM DLA WAS ISTNĄ BOMBĘ! TA PROPOZYCJA JEST NIE DO ODRZUCENIA! TO JAK WCHODZICIE W TO?

 

To dzieje się w naszym mieście! To dzieje się w ten weekend. I Dziecięce Targi w Krakowie. Nie może Was tam zabraknąć! Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Liczba atrakcji jaką oferują nam organizatorzy jest ogromna i warta uwagi. Można kupić wszystko dla dziecka począwszy od prezentów skończywszy na zapełnieniu brzucha smakołykami. My na pewno tam będziemy! Już nie możemy doczekać się warsztatów pieczenia ciasteczek. Coś czuję, że Arek będzie wniebowzięty!

 

 

targizpomponem_plakat_MEDIA

 

Coraz bliżej Pompon, coraz bliżej Pompon…

Mini Laponia Św. Mikołaja w Krakowie? Tak, to jest możliwe! Już niebawem, w trakcie I Dziecięcych Targów z Pomponem, które odbędą się 28-29 listopada w budynku Hotelu Forum/Forum Przestrzenie, będziecie mogli poczuć się jak w domu Św. Mikołaja! Warsztaty ozdób świątecznych, dekorowania ciasteczek, lepienia pierogów i mnóstwo świetnej zabawy! Będzie wesoło, będzie zabawnie, będzie pysznie!

Okres przedświąteczny to czas wyjątkowy. Wszędzie czuć zapach pierników, pomarańczy, gorącej czekolady… Jeśli i Wy kochacie dobrą kuchnię i chcielibyście zarazić swoje dzieci miłością do dobrego jedzenia i gotowania nie przegapcie warsztatów kulinarnych, które odbędą się podczas I Dziecięcych Targów z Pomponem. W programie same pyszności: lepienie pierogów z suską sechlońską i sosem waniliowym, domków z piernika, ozdabianie świątecznych ciasteczek… Po takich zajęciach z pewnością każde dziecko będzie chętne do kuchennej pomocy przed świętami.
Na I Dziecięce Targi z Pomponem zawita gość specjalny – Św. Mikołaj – z którym wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie! Pojawią się również blogujące mamy, m.in. autorki Nakolkach.com oraz Mintlove.me. Będzie można się z nimi spotkać i porozmawiać – nie tylko o macierzyństwie!

Czy nauka przez zabawę jest możliwa?

To nie koniec atrakcji jakie przygotowali organizatorzy. Dzieci dowiedzą się również jak zrobić świąteczne dekoracje – choinka udekorowana wykonanymi samodzielnie ozdobami z pewnością sprawi mnóstwo radości każdemu domownikowi. Nie zabraknie także warsztatów edukacyjnych, takich jak pokazowa lekcja języka angielskiego, która zostanie przeprowadzona przez Helen Doron English. Będzie można również usystematyzować swoją wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

Wariacje ilustracje czyli gra o prąd

Podczas I Dziecięcych Targów z Pomponem odbędzie się także spotkanie ze współautorką książki „Gra o prąd” – Anną Machacz. To wtedy dzieci zamienią się w ilustratorów książek i przeniosą do świata tańczących turbinek, walczących generatorów oraz energetycznych zagadek próbując znaleźć odpowiedź na pytanie jak wygląda prąd. Wszystko przy pomocy zaledwie kartki papieru, kredek i niezwykłej wyobraźni dzieci!

List do Św. Mikołaja już wysłany?

Twoje dziecko zapragnęło najnowszej zabawki o której Ty nie masz pojęcia? W trakcie Targów, gdy Twoja pociecha będzie zajęta warsztatami, liczni wystawcy pomogą Ci rozwiązać ten problem! Na stoiskach nie zabraknie różnego rodzaju zabawek, książek, ubranek, a nawet ciast, lizaków i tortów! Tym razem mikołajki nie zaskoczą żadnego rodzica!

pompon_cover (1)

Więcej informacji znajdą Państwo na:

www.targizpomponem.pl
www.facebook.com/targizpomponem

To idealny sposób na spędzenie czasu w cudownym miejscu  ze swoim dzieckiem i możliwość zrobienia zakupów świątecznych prezentów. Wszystko to w jednym miejscu.

To jak skusicie się?

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

2 odpowiedzi

  1. Oby było lepiej, niż ostatnio. Straszny ścisk, atrakcje dla dzieci bez żadnych animatorów i kontroli, w malutkim, gorącym pomieszczeniu. Nie było gdzie nawet wody dla dziecka kupić, same „smakołyki” za 10 zł wzwyż. Mam nadzieję, że tym razem będzie bez takich wpadek, bo ostatnio szybko się ewakuowaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *