Lucyfer, Dynastia, Riverdale, Intersection, Szefowa – 5 seriali na luty od Netflixa

Lucyfer, Dynastia, Riverdale, Intersection, Szefowa to moja propozycja  5 seriali na luty!

Zastanawiasz się jak spędzić wieczór, zrelaksować się, odciążyć głowę, jednak nie masz ochoty na szukanie czegoś wciągającego i relaksującego? Dlatego przychodzę z ściągawką i przygotowałam dla Ciebie na luty 5 seriali, które powinny Ci się spodobać.

Dlaczego tylko 5? Bo na więcej i tak nie wystarczy Ci czasu, gdyż te mają po kilka sezonów, które wcale nie są krótkie. Kiedy te już się wyczerpią zapraszam za miesiąc po kolejną dawkę nowości.

 

 

LUCYFER

 

Ten serial  poleciła mi moja dobra koleżanka słowami: zobaczysz on Ci się spodoba! I miała rację, przepadłam. Nie mogłam się oderwać od kolejnych odcinków i tak skończyłam już wszystkie dostępne w 3 sezonie.

Lucyfer Morningstar (Tom Ellis) to Władca Piekieł, którego nudzi dotychczasowe życie. Postanawia więc porzucić swoją funkcję i przenieść się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. Gdy dochodzi do zabójstwa wschodzącej gwiazdy muzyki pop, postanawia użyć swoich nadprzyrodzonych mocy, aby pomóc schwytać mordercę. Wkrótce rozpoczyna pracę w policji i stara się karać ludzi za zbrodnie. To co wyprawia jest nie do opisania i naprawdę bardzo przyjemnie się to ogląda, mimo iż porusza się w kryminalnym świecie.

 

 

 

DYNASTIA

 

„Bo tylko rodzinie możesz powierzyć rodzinny biznes” jak i sekrety. Przewodnie motto rodziny Carrington.

Serial opowiada o Fallon Carrington, która jest pewna że otrzyma od ojca imperium. Nieoczekiwanie ojciec sprawia całej rodzinie niespodziankę i od tego momentu już wiesz, że nie będziesz się nudzić. Jest na bogato, z pazurem i interesująco. Nic nie jest mocniejsze od rodziny, nie jest w stanie nic przekreślić, co rodzina Carringtonów  udowadnia nam w każdym odcinku.

Mimo iż jest na bogato, to jednak lekki i przyjemny serial.

 

 

 

 

RIVERDALE

 

W małym, mrocznym miasteczku Riverdale dochodzi do śmierci bogatego nastolatka. I od tego momentu zaczyna się coś dziać dziwnego, co nastolatkowie sami próbują rozwiązać.

Serial opowiada o grupie nastolatków uczących się w tej samej szkole. Każdy z nich skrywa jakiś sekret, idzie złą ścieżką, ma wrogów. Ich rodzice też nie są święci, dzięki czemu wszystko w tym serialu idealnie się uzupełnia.

Zagadka, którą próbują rozwiązać wciągnie Cię tak, że będziesz oglądać każdy odcinek. Są mroczne momenty i na to też trzeba się przygotować.

 

 

 

 

INTERSECTION (Kördüğüm)

 

Nie byłabym sobą, gdybym nie przemyciła jakiejś tureckiej produkcji, w których od dłuższego czasu się podkochuję. Jest to totalnie inny serial niż te, które goszczą na naszym podwórku czy u sąsiadów za wielką wodą.

Skrzyżowanie, bo to na nasz język oznacza tytuł serialu, opisywane jest jako historia miłosna, która analizuje współczesne relacje, przepaść pomiędzy bogatymi i biednymi oraz finansowe i moralne zobowiązania miłości. Nie jest to całkowicie turecki serial i kiedy zaczynamy przygodę z tą kulturą i ich ekranizacjami, nie będziemy aż tak bardzo zaszokowani różnicami jakie występują.

Wciąga i warto mu poświęcić więcej czasu. O później się już nie martwię, bo wpadniecie w nałóg tak jak ja.

 

 

 

SZEFOWA

 

Polubiłam ją od razu, bo lubię twarde babki, które mimo przeszkód realizują swoje pomysły i mimo iż nikt w je nie wierzy, idą do przodu. „Szefowa” to nowy serial o kobiecie, która wkroczyła w dorosłe życie i szuka pomysłu na siebie. Pewnego dnia po wylaniu z pracy, aby poprawić sobie humor wstępuje do secondhandu i tam kupuje za śmieszne pieniądze oryginalną kurtkę, którą później sprzedaje za ogromne pieniądze. Tak wpada na pomysł biznesu i sposobu na swoje życie.

Po drodze dzieje się wiele i jako młoda Pani bizneswoman musi stawić czoło napotkanym przeszkodom. Sophia, bo tak na imię głównej bohaterce, walczy i z różnym skutkiem przezwycięża wszystkie przeszkody. Charakterna z niej kobieta. Warto poświęcić jej chwilę uwagi.

 

 

 

 

Wszystkie seriale są dostępne na platformie Netflix

Pierwszy miesiąc jest za darmo, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Miłego oglądania! A poniżej podzielcie się swoimi ulubionymi serialami, a na blogu kolejna dawka propozycji już za miesiąc.

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *