Żona idealna, The crown, Dom z papieru, Orphan black, Grace and Frankie – 5 seriali na kwiecień od Netflixa

 

 

Żona idealna, The crown, Dom z papieru, Orphan black, Grace and Frankie  to moja propozycja  5 seriali na kwiecień!

Zastanawiasz się jak spędzić wieczór, zrelaksować się, odciążyć głowę, jednak nie masz ochoty na szukanie czegoś wciągającego i relaksującego? Dlatego przychodzę z ściągawką i przygotowałam dla Ciebie na kwiecień 5 seriali, które powinny Ci się spodobać.

Dlaczego tylko 5? Bo na więcej i tak nie wystarczy Ci czasu, gdyż te mają po kilka sezonów, które wcale nie są krótkie. Kiedy te już się wyczerpią zapraszam za miesiąc po kolejną dawkę nowości.

 

 

 

Żona idealna

 

Po kompromitacji męża polityka, który został oskarżony o publiczny seks i korupcję i trafił do wiezienia Alicia Florrick  musi utrzymać rodzinę. Dzięki przyjacielowi powraca po 13 latach do zawodu prawnika i zaczyna pracować w prawniczej firmie w Chicago. Z roli gospodyni domowej trafia na salę sądową, gdzie powoli przypomina sobie jak to było dawniej. Jest mądra, bystra, ludzie ją lubią i mimo iż jest zdana tylko na siebie w utrzymaniu rodziny i ogarnięciu wszystkiego, ciągnie się za nią sprawa jej męża.

Serial wciąga bardzo, dlatego proszę być na to przygotowanym kiedy włączycie pierwszy odcinek. W każdym odcinku rozwiązywana jest inna sprawa, dzieją się inne historie, co uważam za bardzo korzystne. To mój numer jeden na kwiecień.

 

 

 

Dom z papieru

 

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy, by zrealizować skrupulatnie przygotowywany od dłuższego czasu idealny plan. Akcja rozgrywa się bardzo dynamicznie, nie ma możliwości się choć przez sekundę nudzić.

Na razie Adama nie mogę go od niego odciągnąć, więc znaczy to że jest naprawdę dobry i warty polecenia.

 

Orphan black

 

Sarah: samotniczka i sierota, której życue zmienia się dramatycznie, kiedy staje się świadkiem samobójstwa kobiety, która wygląda tak jak ona. Sarah przyjmuje jej tożsamość, chłopaka i konto bankowe. Ale zamiast rozwiązać swoje problemy, zostaje wciągnięta wewnątrz skomplikowanej tajemnicy. Doprowadza ją to do oszałamiającego odkrycia – ona i martwa kobieta to klony… ale czy istnieją tylko one? Sarah szybko orientuje się, że została złapana w środku śmiertelnego spisku i musi się śpieszyć by znaleźć odpowiedzi na pytania, kim jest i jak wiele podobnych do niej jeszcze istnieje.

 

 

 

 

 

The Crown

 

Chcesz się przenieść w czasy Elżbiety II? The Crown jest idealny dla Ciebie. Opowiada on o jej panowaniu od śmierci jej ojca do czasów obecnych i dotyczy nie tylko samej królowej, ale także okresu historycznego, w którym rządzi. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe: kostiumy, kadry, muzyka, światło. Obraz który ogląda się jak film nominowany do Oscarów.

 

 

 

 

Grace and Frankie

 

Co byś zrobiła gdyby Twój mąż oznajmił, że jest zakochany w swoim koledze? taka sytuacja spotkała Grace, emerytowaną kosmetyczkę oraz Frankie nauczycielkę sztuki, które wiodły spokojne życie u boku swoich mężów prawników. Nigdy za sobą nie przepadały, jedna kiedy dowiedziały się, że ich mężowie są w sobie zakochani, potrafią się wzajemnie wspierać i sobie pomagać w nowej sytuacji.

Serial jest pogodny i idealny na uprzyjemnienie wieczoru.

 

 

 

Wszystkie seriale są dostępne na platformie Netflix

Pierwszy miesiąc jest za darmo, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Miłego oglądania! A poniżej podzielcie się swoimi ulubionymi serialami, a na blogu kolejna dawka propozycji już za miesiąc.

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *