W ŚWIECIE KULEK

Czarny, niebieski i biały to od dziś ulubione kolory naszej Pociechy. Szczerze mówiąc, my też zakochaliśmy się w nich od pierwszego wejrzenia. Są cudowne! Zastanawiacie się pewnie co to takiego… hmm jakiś pomysł ? Już śpieszymy z wyjaśnieniami – to kulki wypełniające basen przeznaczony dla dzieciaków do użytku domowego.

Basen kulkowy w domu ! Niesamowite prawda ?

Takie cudo stworzyło MiniBe, aby każdy mógł korzystać z niesamowitej zabawy bez limitu czasowego. Doskonale pamiętamy momenty kiedy czas na bawialni się kończył i 20 minut za 8 złotych nie wystarczał, więc trzeba było dopłacać parę razy kolejne kwoty dla „świętego” spokoju. Tak, właśnie kulki mają jakąś magiczną moc i nawet starsze towarzystwo chętnie by się nimi pobawiło (sami mamy świetną frajdę :)) Perspektywa posiadania takiego basenu jest bardzo kusząca. Oprócz uśmiechu jaki wywołuje na twarzy maluchów i świetnej zabawy jaką gwarantuje, basen cechuje się świetnym wyglądem i prostym wzornictwie. Ponadto materiał z jakiego jest wykonany to miękka gąbka i zabawa nie grozi żadnymi urazami. Łatwo się go składa i rozkłada, a przechowywanie nie stanowi żadnego problemu, ponieważ dostajemy dwa worki, jeden na kulki, a drugi na basen. Te skutecznie niwelują jego wielkość i pozwalają na przechowanie w każdym miejscu. Arek jest prze-szczęśliwy i nawet traktor teraz jeździ wśród kulek. Co jednak jest dla nas najważniejsze, basen wspomaga Arusia rehabilitacje, co można w skrócie nazwać przyjemnie z pożytecznym.

Jeżeli macie wątpliwości co do miejsca przez niego zajmowanego, powiemy szczerze ze w końcu udało nam się zrobić selekcje niepotrzebnych zabawek i powiększyć znacznie wolną przestrzeń.

 

Mamy nadzieje, że poniższe zdjęcia trochę przybliżą Wam radość jaka basen kulkowy od MiniBe gwarantuje 🙂

 

DSC_0071

DSC_0072

DSC_0154

DSC_0665

DSC_0730

DSC_0858

DSC_0879

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *