PREZENT URODZINOWY – PROPOZYCJE

 

Urodziny już tuż, tuż…

I jak rok temu tak i w tym mamy ten sam problem.. Co sprawi radość naszej „MAŁEJ” dziecinie ? Rok temu było łatwiej. Arek zachwycał się każdą książką, pluszakiem czy samochodem. Teraz, po roku jego gust już się bardziej wyrobił, dlatego ciężej nam coś wybrać. Przecież 3 lata to już poważny wiek, nie? Każde chodzenie i szukanie prezentu urodzinowego, innego niż rok temu, kończy się wychodzeniem ze sklepu z pustą siateczką. Dlatego zostawialiśmy wszystko na ostatnią chwile, kiedy trzeba było podjąć decyzje, bo do wyczekiwanej imprezy zostało parę godzin. Presja czasu działa swoje i zawsze coś wybieraliśmy. Jednak te urodziny postanowiliśmy mieć pod kontrolą, dlatego znaleźliśmy parę ciekawych propozycji, które mamy nadzieje spodobają się każdemu 3 latkowi i oszczędzą czasu rodzica, bo zamówić można przez internet. Zobaczcie co wybraliśmy.

 

Zabawki! Chcemy aby były one nie tylko na urodzinową imprezę ale na dłuższą chwilę służyły i interesowały solenizanta. Chociaż do następnej urodzinowej imprezy.

1

 

1.Drewniana kolejka

2.Garaż samochodowy z windą

 3.Gra Cyrk Lotocolor

4. Drewniany Stolik perkusja

5.Puzzle magnetyczne Samoloty

 2

1. Kredki Crayon Rocks

2.Tablica kredowa

3. Stemple literki klawiatura

 4. Kredki stożkowe Playon Crayon Primary

5.Magnetyczna naklejka ścienna Mapa świata

3

1. Zestaw Muu-muu

2.Tipi
3.Zestaw przedszkolaka Turkusowe sowy

4. Basen z kulkami

Zabawek jest cała masa i głowa boli, gdy czegoś się szuka dla swojej pociechy na urodziny i nie tylko. Dlatego postanowiliśmy nie robić długiej listy, ponieważ wtedy jeszcze ciężej się zdecydować, tylko wybrać te które najbardziej przykuły naszą uwagę i mogą spodobać się Arkowi.

Mamy nadzieję, że teraz szybciej i łatwiej znajdziecie prezent dla Waszego Skarbka, albo macie jakieś propozycje na prezent, którym zachwyciła się Wasza pociecha? Chętnie skorzystamy z sprawdzonych prezentów!

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

19 odpowiedzi

  1. Polecam zdecydowanie TIPI! Arek jest już dużym mężczyzną musi mieć swoją bazę i schron przed rodzicami 😉 taki swój mały świat 🙂

  2. Kolejkę mamy i polecamy. Tzn na razie większą frajdę sprawia nam, Antek uwielbia ciuchcie.
    Kredki juz ktoś polecał (chyba Agata), musze je dorwać w sklepie.
    MAgnetyczna mapa jest super. Nauka, ozdoba i fajna zabawa. Bardzo mi się podoba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *