Otworzyłam sklep!

 

 

 

Czasami człowiek myśli, że już go nic w życiu nie zaskoczy. Że wszystko ma idealnie poukładane, od a do z, nie potrzebne żadne komplikacje, a później wpada na szalony pomysł i nie może przestać o nim myśleć. I nagle wszystko wywraca się do góry nogami. I nic już nie jest takie jak wcześniej. Ale ja wiem, że wszystko dzieje się po coś, dlatego bardzo się cieszę, że coś mnie jeszcze potrafi zaskoczyć, a szczególnie ja sama.

 

A więc muszę Wam coś powiedzieć.

 

ZROBIŁAM TO!

Bardzo długo myślałam nad tym wszystkim i ten pomysł przewijał się wiele razy, ale nigdy nie zrobiłam tego decydującego kroku.
Tym razem powiedziałam dość, jak nie teraz to kiedy? Nigdy nie będzie ten dobry czas.
A więc dziś Wam mogę to powiedzieć.

OTWORZYŁAM SKLEP!

sklep.nakolkach.com

 

W sklepie znajdziecie zdjęcia mojego autorstwa, które możecie mieć w swoim domu. Każdy jest formatu A3 i jest wydrukowany na papierze fotograficznym Canon Gloss 285 g/m², co zapewnia najwyższą jakość druku oraz kolorystykę. Ogromnie przykładam uwagę do jakości oraz wyglądu, dlatego jestem pewna, że się nie zawiedziecie.

 

 

 

 

Nadal nie wierzę, że to się dzieje, ale marzenia stają się rzeczywistością.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się to co stworzyłam.
W sklepie znajdziecie wykonane przeze mnie fotografie. Starałam się aby wszystko było jak najlepsze i najpiękniejsze. Bardzo długo wybierałam zdjęcia, papier, dodatki i kiedy jestem pewna, że mogę Wam to pokazać, tak ogromnie się cieszę.
Na start mam też dla Was rabat, aby jeszcze bardziej uczcić moje spełnione marzenie.

Bardzo czekam na Wasz odzew, informację co o tym sądzicie i czy Wam się podoba.

 

 

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *