DAJ SZANSĘ INNYM

 

Niewykorzystane szanse bolą najbardziej… dlatego każdy łapie się tego czego może. My też staramy się nie zmarnować żadnej z nich, ponieważ nie chcemy za parę lat pluć sobie w brodę i zadawać pytania „dlaczego”, „czemu byliśmy tacy głupi?”. 1% podatku to wielka szansa na odhaczenie paru punktów z noworocznych postanowień, na które w poprzednim roku brakło funduszy.

Tak wiemy, wszędzie trąbią o tym podatku i czasami człowiek ma już całkowicie tego dość, ale wyobraź sobie, że jutro idąc na spacer, przechodząc przez pasy potrąca Cię samochód. Diagnoza: uszkodzony rdzeń kręgowy, wózek, a co z nim się wiąże to wysoka cena. Nie możesz się pogodzić z utratą samodzielności, chciałbyś znów móc stanąć na dwóch nogach… ale to niemożliwe bez odpowiedniej i kosztownej rehabilitacji. Jesteś zdany na innych, ponieważ potrzebujesz dużej pomocy finansowej,aby znów wrócić do stanu wcześniejszego, ale każdy ma Cię gdzieś, tak jak Ty byłeś obojętny na denerwujące przypomnienia o tym 1%. Dręczą Cię wyrzuty sumienia, hm czy tylko już nie za późno?

Już od kilku lat wszyscy podatnicy mają możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego oraz na indywidualną osobę zarejestrowaną w fundacji.  W ten prosty sposób możemy decydować o tym, gdzie część pieniędzy z należnych podatków zostanie przeznaczona. Wystarczy tylko wypełnić stosowne rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym, by wesprzeć wskazana organizację pożytku publicznego i włączyć się w działalność charytatywną.

 

Dlaczego warto przekazać 1% podatku:
  • Ty decydujesz komu go przekażesz, dzięki czemu masz możliwość śledzenia rozwoju jaki dzięki Twojemu wkładowi ma ta osoba.
  • Masz pewność, że kwota z 1% zostanie wydana we właściwy sposób. Na stronie www.pozytek.gov.pl można znaleźć publikowane sprawozdania organizacji pożytku publicznego.
  • Satysfakcja z pomocy innym jest ogromna!

 

A jak wygląda „zdobywanie” 1% ?

Dla nas 1% to 100% zaangażowania. Dla Arka 1% to 100% wycisku na ćwiczeniach, bowiem każda złotówka to kilkadziesiąt sekund rehabilitacji, która jest niezbędna…by jego przyszłość była mniej zależna.

 

Jeżeli chcesz wesprzyj 1% Arka, wszystkie do tego niezbędne informacje znajdziesz na stronie www.nakolkach.com/jeden_procent  bądź kogokolwiek potrzebującego, jednak prosimy Cię… daj szansę innym, bo może takiej pomocy jutro, za miesiąc, za rok będziesz potrzebował właśnie Ty.

 

4ad8ed7b1c20830142da61d046674361

 

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *