MAMA POTRAFI – HAND MADE DLA DZIECI #1

Kocham blogosferę i to bardzo! Dlatego, że istnieje możliwość poznania wielu bardzo ciekawych i inspirujących ludzi, którzy potrafią wnieść do naszego życia bardzo wiele dobrego.
Poznaje się wspaniałych ludzi, którzy zadziwiają mnie swoimi celami i tym jak je skrupulatnie realizują. Bardzo cenię mamy, które zajmują się dziećmi i prowadzą bloga, piszą, fotografują, majstrują, szyją, tkają, produkują ubranka, nie zaniedbując przy tym nikogo.
Więc z Moniką z kamperki.com, postanowiłyśmy przybliżyć Wam ich sylwetki. Przyciągnąć, pokazać reszcie świata dziewczyny, które nas inspirują – te, które wyczarowują niezwykłe ubranka dla dzieci i cudowne przedmioty, akcesoria, ale też mamy, które pięknie blogują.

MAMA POTRAFI – HAND MADE DLA DZIECI

 

 

PicMonkey Collage

 

PIF PAF

Niezwykłe, cudowne, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju! Innymi słowami nie potrafię opisać ubrań Małgosi, która wkłada w nie całe serce. Tworzy czarując nam nowe coraz bardziej intrygujące i zaciekawiające wzory,które umieszcza na sukienkach, podkoszulkach, spodniach! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nawet uroczą czapkę z uszami Myszki Mickey stworzyła. Przyciągają wzrokiem oraz jakością wykonania. Produkty Pif Paf spełniają najwyższe oczekiwania, a dziecko jest szczęśliwe mając dużą swobodę ruchów, oryginalne wzory oraz wyjątkowe, strzelające spodnie.

 

 

PIF

 

HOBUKO

Pana Robala nie muszę chyba nikomu przedstawiać, prawda? Wyjątkowy pomysł na wyjątkową zabawkę czy przytulankę dla swojego dziecka, stworzy Ci Hobuko. Sam decydujesz jaką ma mieć minkę, kapelusz czy kolor ogonka. Ponadto znajdziesz u nich jeszcze inne akcesoria, które sprawią, że pokój Twojego dziecka będzie jeszcze bardziej przyjemny. Wspaniałe poduszki, worki na zabawki, które nadruk sam komponujesz (my mamy krowy i auta) dopasują się całkowicie do wystroju, charakteru czy ulubionej zabawki Twojego dziecka. Uśmiech oraz zadowolenie gwarantowane!

 

HOBUK

BUBA

Jej nie mogło zabraknąć w pierwszym zestawieniu! Jest istną inspiracją. Potrafi uszyć Ci to, co sobie zamarzysz i skomponujesz według własnego uznania, to jeszcze zajmie się domem, swoim Synkiem i znaleźć czas na przyjemności. Ponadto szyje sama! Swoją maszyną, a każdy produkt wcześniej przechodzi mnóstwo testów i ulepszeń, aby spełnił wymagania każdego malucha i był bardzo wytrzymały! Do tego bardzo przystępna cena! Wykonanie i czas oczekiwania bez najmniejszych zastrzeżeń, a do tego tak świetna osóbka jak Marta spełni wiele Waszych pomysłów. Warto zacząć broić z Bubą !

 

BUBS

Dziś przedstawiłam Wam trzy cudowne firmy – a u Moniki kamperki.com o trzech pięknych Paniach:  PIWNOOKA , SZALONOOKA,  MAMOWYMI OCZAMI!  

 

Podoba Wam się taki cykl? Znacie powyższe firmy? Macie jakieś inne, o których warto wspomnieć?
Śmiało! Piszcie na blog@nakolkach.com

Podziel się tym postem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

19 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *